GDPR a podmínky

Podmínky a bližší informace

Všechny osobní informace, které uživatel sdílí na web hledam-najdu.cz, přidává dobrovolně a pouze se svým souhlasem (pokud chce přidat příspěvek, musí povinně potvrdit souhlas s těmito podmínky). Což je závazek i pro nás, jelikož jsme nuceni Vaše informace poté udržet v bezpečí. O to se stará šifrované zabezpečení https (k vidění u odkazu ve Vašem prohlížeči).

Tím, že s našimi podmínkami souhlasíte, nám dávate povolení mazat příspěvky, které nesouvisí s obsahem webu, jsou urážející či pobuřující. Děkujeme za pochopení.

Dále by jsme Vás měli informovat o důležitosti Vašich osobních údajů, které jsou u nás povinné:

Jméno
Zveřejněním Vašeho jména více pomáhate kontaktu mezi Vámi a případným majitelem ztracené/nalezené věci. Právě díky jménu může konverzace mezi lidmi spojenými na našem webu probíhat více přirozeně a může pro Vás být i více příjemná.

Email
Email je povinný údaj o Vás především z toho důvodu, že na něj zasíláme informace o Vašem příspěvků (informace o vytvoření, upozornění před expirací, datum expirace a mnoho dalších). Díky tomu máte své příspěvky pevně pod kontrolou a víte, co se bude dít.
Dalším důvodem je spojení s dalšími uživateli na webu právě díky Vašemu email. Uživatel Vás může kontaktovat prostředí něho i přímo u nás na webu a nemusí do emailové stránky. I díky tomu většina komunikace u nás probíhá přes email.
Na váš email nebudeme zasílat žádné reklamy a ani jiné věci, které se netýkají Vašeho příspěvku!

Místo
Každý si logicky dokáže představit, že ztráty a nálezy by bez zadaného místa ztráty/nálezu nemohli fungovat. Právě proto vyžadujeme místo a považujeme ho za jeden z nejdůležitější údajů. I náš vyhledávač je stavěn tak, aby si uživatelé vybírali příspěvky jen ze svého regionu (například jen ve svém městě). Správným zadáním místa zvyšujete pravděpodobnost, že věc najde svého pravého majitele.

Telefonní číslo
Jsme zastánci toho, že mluvená konverzace je stále lepší než ta psaná. Opět tato informace o Vás slouží pouze ke komunikaci mezi Vámi a dalšími uživateli. Na telefonní číslo Vám opět nebudou zasílány žádné nežádoucí věci. Slouží pouze ke komunikaci mezi uživateli!

Vaše osobní údaje jsou zpracovávany a ukládany v naší databázi. Pokud příspěvek smažete, nebo automaticky expiruje (po 30 dnech) jsou s ním smazány i Vaše osobní údaje. Nikde je dále neukladáme a ani s nimi nijak dále nenakládáme!

K osobním údajům (které uvádíte ve Vašem příspěvku) mají přístup pouze administrátoři webu a nikdo jiný!

Berte na vědomí, že naše sítě jsou pouze zprostředovatelem kontaktu! Neneseme odpovědnost za položky Vámi hledáné či ztracené, taktéž do procesu hledání či nalezení nijak nevstupujeme ani nezasahujeme.

Upozornění: Vždy se ujistěte, že osoba požadující vrácení věci či zvířete je pravý majitel a nejedná se o podvod! (Požadujte přesný popis věci, případné fotografie,…)

Není Vám něco jasné? Máte další otázky? Napiště nám na náš email: hledam-najdu@post.cz

Naposled aktulizováno: 24.08. 2018